logo nadpis

Naše káva

Kávu nakupujeme z pražírny APe. Zde je citace z webu apecafe.cz

kavaPražírna kávy APe je rodinná firma sídlící v Křižanech v Podještědí (cca 20km od Liberce). Od počátku klademe důraz především na nejvyšší kvalitu, tradici a osobní přístup k zákazníkům. Vždy nakupujeme jen ty nejlepší suroviny a přesto se snažíme držet ceny na přijatelné úrovni. Za dobu naší existence jsme si ověřili, že i malá pražírna najde svůj okruh zákazníků hledajících prvotřídní kávu. Snažíme se stále rozšiřovat naši nabídku, abychom Vám mohli nabídnout co možná nejširší paletu světově ceněných káv.

Zakládáme si v první řadě na nejvyšší kvalitě, tradici a osobním přístupu k zákazníkům. Vždy nakupujeme jen ty nejlepší suroviny, přesto se snažíme držet cenu na přijatelné úrovni. V dnešní hektické době plné neustálé reklamní masáže, sázíme na poctivost a věříme, že lidé hledající skutečnou kvalitu si k nám cestu najdou. Naší největší reklamou je spokojený zákazník.

Specializujeme se na kávy typu arabika, kterých v současnosti nabízíme více než 20 druhů. Oblíbené jsou i naše směsi káv Espresso a Zámecká káva. Pro příznivce instantní kávy máme také něco zvláštního - izraelský instant pražený s cukrem.

Jakékoliv výrobky z www.apecafe.cz pro Vás rádi objednáme.

pohar kytka svijany snezenky marketa kafe